1 - 25 (32)

Hauppauge Media Center och Xbox 360

Hauppauge Media Center och Xbox 360

Vanlig fjärrkontroll - infraröd

Proshop.se - 483 Kr ©

PCTV Systems Triple Stick TV-kort USB Inspelningsfunktion, med fjärrkontroll, med DVB-T antenn

PCTV Systems Triple Stick TV-kort USB Inspelningsfunktion, med fjärrkontroll, med DVB-T antenn

En sticka, tre olika alternativ. Titta på DVB-C, DVB-T2 eller DVB-T med perfekt kvalitet. PCTV Triple Stick är en kompakt USB-tuner för nästa generation av digital-tv.

Conrad - 750 Kr ©

AVerMedia Live Gamer bärbar Lite GL310 spel Streaming och spel fång...

AVerMedia Live Gamer bärbar Lite GL310 spel Streaming och spel fång...

LGP Lite: 1-Click och alla Captured heta knappen hålls också för snabb inspelning och streaming med bara 1 klick. H.264 hårdvara COD...

Fruugo.se - 1599 Kr ©

Manhattan AV Konverter [VGA, RCA - HDMI]

Manhattan AV Konverter [VGA, RCA - HDMI]

CDON.COM - 750 Kr ©

Blackmagic Design Intensity Shuttle Thunderbolt

Blackmagic Design Intensity Shuttle Thunderbolt

scandinavianphoto.se - 2890 Kr ©

Hauppauge WinTV USB Live2

Hauppauge WinTV USB Live2

ive2 - Videoingångsadapter - Hi-Speed USB - NTSC, PAL

Proshop.se - 415 Kr ©

Hauppauge Impact-VCB Video PCI-kort

Hauppauge Impact-VCB Video PCI-kort

Industrikort för Video-Grabbing från analoga källor via Composite och S-video. Impact-VCB är en prisvärd lösning för videodigitalisering utan TV-tuner. Det rätta valet för professione...

Conrad - 850 Kr ©

Hauppauge WIN TV USB-Live2 Video Grabber inkl. videoredigeringsprogram, Plug & Play

Hauppauge WIN TV USB-Live2 Video Grabber inkl. videoredigeringsprogram, Plug & Play

Observera, denna text är maskinöversatt. Digitalisera stillbilder från en analog källa eller spela upp videoklipp från en videokamera eller videobandspelare. Det enklaste sättet att f...

Conrad - 550 Kr ©

Hauppauge WinTV-soloHD Sports Edition TV-kort USB med DVB-T antenn, Inspelningsfunktion Antal tuner: 1

Hauppauge WinTV-soloHD Sports Edition TV-kort USB med DVB-T antenn, Inspelningsfunktion Antal tuner: 1

Observera, denna text är maskinöversatt.  DVB-C, DVB-T2 och DVB-T på PC / bärbar dator! Tunern används i WinTV-soloHD Stick stöder mottagning av DVB-C, DVB-T2 och DVB-T TV på din stat...

Conrad - 550 Kr ©

Terratec Grabster AV350MX Video Grabber inkl. videoredigeringsprogram

Terratec Grabster AV350MX Video Grabber inkl. videoredigeringsprogram

Grabster AV 350MX och MAGIX filmer på DVD TerraTec Edition är den perfekta kombinationen för att skapa VDC-, SVCD- och DVD-skivor. Den toppmoderna maskinvaran är utrustad med en Scart-anslut...

Conrad - 1190 Kr ©

Hauppauge 292E Sport Edition TV-kort USB Inspelningsfunktion, med fjärrkontroll, med DVB-T antenn

Hauppauge 292E Sport Edition TV-kort USB Inspelningsfunktion, med fjärrkontroll, med DVB-T antenn

Conrad - 550 Kr ©

Manhattan AV Konverter [VGA, RCA - HDMI]

Manhattan AV Konverter [VGA, RCA - HDMI]

Manhattan VGA- till HDMI-konverterare är perfekt lämpad för bärbara och stationära datorer till en HD-tv, projektor eller platt skärm. Tack vare HDMI-signaler överförs media i stereoljud.

Conrad - 750 Kr ©

Hauppauge WinTV-HVR-935HD TV-kort USB Inspelningsfunktion, med DVB-T antenn, med fjärrkontroll Antal tuner: 1

Hauppauge WinTV-HVR-935HD TV-kort USB Inspelningsfunktion, med DVB-T antenn, med fjärrkontroll Antal tuner: 1

Titta på DVB-C, DVB-T2 och DVB-T med perfekt kvalitet på datorn! WinTV-HVR-935HD är en USB-tuner för nästa generations digital-TV. Både digital kabel-TV (DVB-C) och...

Conrad - 850 Kr ©

Terratec Cinergy S2 BOX DVB-S USB TV-mottagare Inspelningsfunktion Antal tuner: 1

Terratec Cinergy S2 BOX DVB-S USB TV-mottagare Inspelningsfunktion Antal tuner: 1

Kompakt mångsysslare Den praktiska CINERGY S2 USB BOX från TERRATEC ger satellit-TV-mottagning i kompakt format. Med måtten 93 x 78 x 24 mm och en vikt på bara 88 g...

Conrad - 590 Kr ©

RJ45 GIGABIT COPPER SFP TRANSCEACCS MODULE _ MINI-GBIC 100M IN

RJ45 GIGABIT COPPER SFP TRANSCEACCS MODULE _ MINI-GBIC 100M IN

CDON.COM - 789 Kr ©

Matrox Triplehead2Go Digital

Matrox Triplehead2Go Digital

CDON.COM - 4679 Kr ©

Hauppauge Impact-VCB Video PCI-kort

Hauppauge Impact-VCB Video PCI-kort

CDON.COM - 850 Kr ©

Hauppauge WIN TV MINISTICK 2 HD

Hauppauge WIN TV MINISTICK 2 HD

CDON.COM - 295 Kr ©

Cisco Systems - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)

Cisco Systems - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)

CDON.COM - 3999 Kr ©

Hauppauge HD PVR Rocket Portable - videofångstadapter

Hauppauge HD PVR Rocket Portable - videofångstadapter

CDON.COM - 1390 Kr ©

Hauppauge HD PVR Rocket Portable

Hauppauge HD PVR Rocket Portable

CDON.COM - 1390 Kr ©

Hauppauge HD PVR COLOSSUS

Hauppauge HD PVR COLOSSUS

CDON.COM - 595 Kr ©

Hauppauge TV-Card-Ext Hauppauge MC Remote Control Kit

Hauppauge TV-Card-Ext Hauppauge MC Remote Control Kit

CDON.COM - 399 Kr ©

Cisco Systems - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 1000Base-SX - LC/PC-multimode - insticksmodul - upp till 1 km - 850 nm - för Cisco Catalyst 29XX, 3560X, 3750X, ASA5500X och Cisco Routrar med stöd för SFP - ( Ingen returrätt )

Cisco Systems - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 1000Base-SX - LC/PC-multimode - insticksmodul - upp till 1 km - 850 nm - för Cisco Catalyst 29XX, 3560X, 3750X, ASA5500X och Cisco Routrar med stöd för SFP - ( Ingen returrätt )

CDON.COM - 3999 Kr ©

Hauppauge MC Remote Control Kit

Hauppauge MC Remote Control Kit

CDON.COM - 399 Kr ©

[ 1 ] 2 »